MUZEJU NAKTS OJĀRA VĀCIEŠA MUZEJA DĀRZĀ

15. maijā, Muzeju naktī, no plkst. 19.00 līdz 22.00 Ojāra Vācieša muzejs (Rīga, Ojāra Vācieša iela 19) aicina nesteidzīgi lasīt Ojāra Vācieša dzeju un ieklausīties dzejnieka balss ierakstos muzeja dārzā.

Kamēr muzeju telpas vēl ir slēgtas, Ojāra Vācieša muzejs 15. maija vakarā no plkst. 19.00 līdz 22.00 apmeklētājus uzņems savā dārzā. Interesentiem būs iespēja doties dzejas pastaigā, meklējot un lasot dārzā izvietotos Ojāra Vācieša dzejoļus, kā arī nesteidzīgi baudīt pavasara vakaru un ieklausīties dzejnieka balss ierakstos, kas izdoti albumos “Runā Ojārs Vācietis”.

Muzeja dārzu rotās divi lielformāta gleznojumi – “Brīnumputns” un “Saule”. Tie tapuši 2019. gada Muzeju naktī un Pārdaugavas svētkos, kad ikviens interesents bija aicināts piedalīties gleznu radīšanā.

Plkst. 22.40 Ojāra Vācieša muzejs aicina tiešsaistē Memoriālo muzeju apvienības un Ojāra Vācieša muzeja Facebook lapās vērot sarunu vakaru “Muzeju nakts viesis un kafija termosā”. Tajā ciemosies muzeja jaunās pastāvīgās izstādes mākslinieciskais autors Reinis Suhanovs, kā arī koncerta “Suni ārā nedzenama nakts” mākslinieki – maestro Raimonds Pauls un Jaunā Rīgas teātra aktieris Andris Keišs.

Muzeja āra teritorija atvērta individuālajiem apmeklētājiem un apmeklētājiem no vienas mājsaimniecības.

Lūgums lietot sejas un deguna aizsargmasku, kā arī ievērot 2 metru distanci no citiem apmeklētājiem. Muzeja teritorijā tiks nodrošināta roku dezinfekcija.

Muzeja dārzā vienlaicīgi var atrasties ne vairāk kā 60 cilvēku.

Apmeklējot muzeja brīvdabas teritoriju, aicinām būt atbildīgiem un ievērot valstī noteiktos epidemioloģiskās drošības pasākumus. Lūgums izvērtēt savu veselības stāvokli un neapmeklēt muzeju, ja personai ir elpceļu infekcijas slimības simptomi (drudzis, klepus, elpas trūkums), kā arī ja personai ir noteikts pienākums ievērot pašizolāciju, mājas karantīnu vai stingras izolācijas nosacījumus.

Vairāk informācijas: Dace Micāne-Zālīte, tālr: +371 67619905, +371 67614015;

e-pasts: dace.zalite@memorialiemuzeji.lv

Memoriālo muzeju apvienības rīkots publisks pasākums. Foto un video materiāli var tikt publicēti interneta resursos un izmantoti muzeju publicitātes pasākumos.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *